بدون وجود هیچ خبر تازه ای رشد بازار متوقف شده است. این سکون را می توان ادامه رکود هفته پیشین تلقی نمود. ارزهای رمزگذاری اصلی به سطح پایداری دست یافته اند که طی مقالات پیشین بدان اشاره شد. خریداران هنوز بدلیل نوسانات نرخ اقدام به مدیریت افزایش قیمت ننموده اند. واکنش نسبت به خبرهای منفی کره جنوبی با توجه به ممنوعیت (ICO)ها در این کشور به قدر کافی مفید فایده واقع شده است.

افزایش حجم معاملات از طریق ازرهای رمزگذاری شده بدین مفهوم است که روند صعودی نرخ ممکن است ادامه یابد حتی اگر در قیمت های فعلی تغییری حاصل نگردد. در حال حاضر بیت کوین و اتریوم و بازار سایر معاملات نسبت به نیمه اول سپتامبر در سطح بسیار نازل تری(trading volumes) قرار دارند.

 

بیتکوین/دلار (BTC/USD)

بیت کوین، اتریوم، لایتکوین: تحلیل قیمت

بیتکوین/دلار (BTC/USD)
  • بیت کوین سطح پایدار خود را در محدوده بالای ۴۴۰۰ دلار تثبیت نموده و دلالان اگر قصد دارند به حداکثر سود دست یابند قطعا لازم است بر این طریق عمل نمایند.
  • به نظر می رسد نزدیکترین سطح پشتیبان بین ۴۰۰۰ تا ۴۱۰۰ دلار باشد. از این رو با وجود چنین محدوده ای لازم است خرید با اهداف کوتاه مدت صورت گیرد.
  • باید اندکی بردباری بخرج داد تا نرخ به زیر ۴۰۰۰ دلار برسد سپس آنرا در محدوده ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار تثبیت نمود. بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران بر این باورند که نباید انتظار داشت که نرخ بیت کوین در آینده نزدیک از رشد برخوردار باشد.

 

اتریوم/دلار (ETH/USD)

در اینجا چیزی وجود دارد که با اتریوم به وقوع می پیوندد

بیت کوین، اتریوم، لایتکوین: تحلیل قیمت

اتریوم/دلار (ETH/USD)
  • اتریوم تنها قادر بود به سطح متوسط پایدار ۳۱۵ دلار دست یابد و به کندی به سوی سطح پایدار قدرتمندتر ۲۸۰ دلار حرکت نماید. خرید بر پایه حدس و گمان در حدود این قیمت احتمالا نتایجی را برای تجار به بار خواهد آورد.
  • بار دیگر بر این نکته تاکید می کنیم که چنانچه نرخ پایین تر از ۲۸۰ دلار باشد و بمدت طولانی در این محدوده باقی بماند، ممکن است پیش از اینکه مجددا شاهد بازگشت به حداکثر نرخ باشیم، دوره ای را بدین طریق سپری نماییم. سطوح پشتیبان هدفمند بعدی عبارتند از: ارقام گرد – ۲۰۰ تا ۲۵۰ دلار.
  • سطح پایدار بعدی در محدوده ۳۴۰ دلار قرار دارد و این رویکرد دیگری نسبت به آن است که به عنوان آغاز موج جدیدی از رشد نرخ اتریوم تلقی می شود. از این رو فروش آن با سوددهی همراه نخواهد بود چرا که انتظار می رود از سیر نزولی برخوردار باشد.

 

لایت کوین/دلار (LTC-USD)

افرادیکه روی بازگشت سریع لیتکوین پس از سقوط آن در سپتامبر حساب کرده اند، چندان مسرور نخواهند شد، چرا که لایتکوین/دلار هنوز به نرخ ۵۱ دلار معامله می شود.

بیت کوین، اتریوم، لایتکوین: تحلیل قیمت

لایت کوین/دلار (LTC-USD)
  • لایتکوین به نرخ ۵۵ و حتی ۵۷ دلار دست یافت که سطح بسیار پایداری محسوب می گردد. این احتمال وجود دارد که این سطح به قوت خویش باقی بماند و حتی در این مورد حرکت رو به بالایی نیز داشته باشد.
  • لیتکوین با توجه به حجم سرمایه گذاری به رتبه پنجم دست یافته است اما موج جدید رشد قیمت دش کوین(Dash) ممکن است نرخ “نقره دیجیتال”(digital silver) را مجددا به این رتبه نازل دهد.
  • هنوز هم احتمال حرکت در محدوده ۴۲ تا ۵۵ دلار وجود دارد. توصیه می شود هنگام خرید به نرخ ۴۵ دلار محتاطانه عمل شود.

 

 

 

تحلیل ارائه داده شده شده نظر شخصی نویسنده می باشد و به هیچ عنوان پیشنهاد یا توصیه ای برای انجام یا عدم انجام معاملات ندارد، معاملات ارز های دیجیتال همواره با ریسک همراه بوده و خواننده باید با جمع آوری اطلاعات و مدیریت ریسک نسبت به انجام معاملات ارز اقدام کند.

 

 

 

منبع: cointelegraph

بیت کوین، اتریوم، لایتکوین: تحلیل قیمت


پیوندها
  • در این بلوک محتوایی وجود ندارد.
جدیدترین مطالب
پربازدیدترین مطالب

چگونه بلاکچِین باعث تغییر شکل رسانه های دیجیتال می

بلاکچِین ها همچنان که در حال تکامل می باشند و صنایع متعددی که بطور فزاینده ظاهر می گردند را تحت تاثیر خود قرار می دهند. ...
0 0 67 ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۲۲:۰۶

کارشناسان صنعت ارزهای دیجیتال بر این باورند که بیت

ضرب المثلی قدیمی وجود دارد که می گوید “اجازه نده دست روباه به مرغ برسد”. این گفته ممکن است در مورد دست اندکاران صنعت ارز...
0 0 55 ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۱

تفاوت توکن و ارزهای دیجیتال چیست؟

اتریوم یک پلتفرم با بلاک چین مخصوص به خود است، و به نوعی کوین مخصوصی به اسم اتر (ether) برای خود دارد اتریوم از نظر بلاک...
0 0 47 ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۳

ژاپن با امضای ۱۱ نوع اوراق بهادار رمز گذاری شده به

دفتر نمایندگی خدمات مالی ژاپن جمعه گذشته اعلام کرد که ۱۱ نوع مختلف ارز رمز گذاری شده را امضا نموده است.امضای این اوراق ژ...
0 0 39 ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۴

برنامه بیت کوین گُلد برای راه اندازی شبکه در روز ۲

برنامه بیت کوین گُلد برای راه اندازی شبکه در روز 22 آبان (12نوامبر)Reviewed by حامد صالحیonNov 13Rating: 5.0فورکی که بیت...
0 0 32 ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۰